Datum: 26.10.2017

Vložil: Věra Nagy

Titulek: Díky!

Dobrý den Martine! I když už jsou to 2dny, co jsem u Vás byla ubytována, přetrvává příjemný pocit, že jsem vlastně pŕespávala u přátel v příjemném a milém prostředí Vašeho rodinného hotelu a proto si dovoluji i toto familiární oslovení a doufám, že mi bude prominuto ☺
Váš hotel ve mě vzbuzuje pocit "babiččiných buchet" = babiččiny buchty jsou vždy nejvoňavější a nejlepší z jednoho prostého důvodu: navzdory tomu, že babička používá úplne stejné ingredience jako všichni ostatní, její buchty jsou pečeny s láskou ☺ Stejně tak Váš hotel a vše, co děláte Vy, je prosáknuto láskou, pozitivní energií a opravdovostí a za to Vám díky. Mnozí lidé to vnímají a proto se k Vám rádi vracejí. Vytváříte v dnešním globalizovaném, chladném, prefabrikovaném a odosobněném světě ostrůvky pohody a to je skvělé. Když jsem u Vás byla před 5-ti lety, intuitivně jsem si Váš hotel vybrala z mnoha dalších menšich hotelů v centru Pardubic a teď, kdy opět vyvstala potřeba ubytování v této lokalitě, mě ani nenapadlo hledat nějaký jiný hotel, jen jsem tajně doufala, že ještě existujete. A jak jsem Vám říkala i do telefonu, skoro lituji, že poradu na závodě v Pardubicích zvládám na otočku bez ubytování

Přidat nový příspěvek