* * *

Vítejte v rodinném HOTELU MRÁZEK
v historickém centru Pardubic

Je nám ctí a radostí zároveň, že se právě teď nacházíte na našich stránkách a ještě větší radostí pro nás bude, když Vám budeme moci nabídnout naše služby a pohostinnost. Naším cílem je nejen Vaše naprostá spokojenost, ale i něco navíc. Chceme, abyste se po pobytu nebo jen návštěvě u nás cítili ještě lépe, než "jen" dobře a abyste odcházeli s pocitem, že jste zažili jednoduše krásné a příjemné chvíle v milém a přátelském prostředí. Prostě že jste se u nás cítili jako doma :-) 
A právě to pro nás je a bude největší odměnou.

  HOTEL MRÁZEK se nachází v ideálním místě, přímo v historickém centru města. Téměř na dosah u nás máte mnoho možností jak si užít krásné chvíle v Pardubicích (co najdete od 150 do 990 m od hotelu >>>). 

  V hotelu pak najdete stylové ubytování, osobní domáckou atmosféru a rodinnoou pohodu, danou především tím, že nás to, co děláme, baví a těší a že Vás vždy rádi vidíme :-) 
Náš slogan „Kouzlo starých časů…“ hovoří za vše a platí doslova jak pro styl, úroveň i vybavení hotelu, tak pro vše co s Vaší spokojeností souvisí. Náš přístup je velmi individuální a otevřený Vašim přáním.

  Tradice rodinného podnikání v tomto domě, sahající až do roku 1883 (>>>), je pro nás zavazující a pro Vás garantující vše výše slíbené.


  Přijďte se sami přesvědčit, přijďte se podívat a chvíli pobýt, třeba poprvé jen na kávu. Jste srdečně vítáni... :)

 

  Upřímně se těšíme na Vaši návštěvu

  Váš HOTEL MRÁZEK
  s tradicí rodinného podnikání od roku 1883
 

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5