INFORMACE a PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

 

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Jsme Vám k dispozici na tel.č. 731 411 611.
Neváhejte zavolat s jakýmkoliv dotazem, na který zde nenajdete odpověď.

ZÁKAZ KOUŘENÍ

V celé budově platí PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOUŘENÍ
včetně toalet, kouření z okna apod.!!! Porušením zákazu riskujete finanční pokutu a okamžité ukončení pobytu!!! Díky za pochopenií.

PŘÍJEZD A UBYTOVÁNÍ

Pokoje jsou standardně připravené nejpozději ve 14 hod. . V den ubytování dopoledne nebo den předem od nás dostanete sms se všemi důležitými informacemi včetně aktuální otevírací doby recepce apod.. 

Chcete-li informace zaslat jinam, než na telefon uvedený v rezervaci nebo pokud potřebujete ubytovat dříve, předem prosím zavolejte nebo napište
na tel.č. 731 411 611 nebo hotel@hotelmrazek.cz a vše domluvíme.

PLATBA

Platba je možná pouze v hotovosti, popř. převodem na účet předem (po včasné předchozí dohodě). Platba kartou není v tuto chvíli možná. Platba probíhá v den příjezdu, není-li domluveno jinak. Informaci o otevírací době recepce najdete v den ubytování v info-sms.
 
Aktuální ceny, slevy a stornopodmínky najdete v ceníku >>>

ODJEZD

Odjezd (check-out) je do 10 hod., pokud není předem domluveno jinak.

PARKOVÁNÍ

PROČTĚTE A PŘIPRAVTE SE PŘEDEM !! 
Hotel je v historickém centru a tomu odpovídají limitované možnosti parkování. Všechny důležité informace najdete ZDE >>

WiFi

síť: mrázek / heslo: "Kouzlo145"

SNÍDANĚ

Snídaně připravujeme v kavárně v přízemí standardně od 8 do 10 hod. , (jiný čas po předchozí dohodě). Snídaně objednávejte nejpozději den předem.

OBÝVACÍ POKOJ

Ve 2.patře hotelu najdete společný obývací pokoj a v něm kávu a čaj, rychlovarnou konvici, lednici, MW troubu a veškeré zázemí. Použité nádobí nechte na kraji stolu a vezměte si zase čisté. Buďte jako doma. Fotogalerie

ÚKLID

Ctíme soukromí našich hostů. Proto při dlouhodobějším ubytování uklízíme pokoje po dohodě s hosty na jejích přání, tak jak jim to vyhovuje. Stačí jen říct nebo poslat sms kdy chcete uklidit a do jaké míry. Je to na Vás.

TAXI

Vi3 - 778 158 158  (po Pardubicích za 89,-Kč)
GT - 777 456 456  (po Pardubicích za 89,-Kč)
Simona - 800 600 636
... další možnosti >>>

MHD

Nejbližší stanice MHD je "Krajský úřad". Zde najdete plánek tras MHD.

Veřejná samoobslužná prádelna

KLIKNĚTE ZDE >>>

OKOLÍ, AKTIVITY, MOŽNOSTI

V okolí hotelu (většinou od pár set metrů do 1 km) najdete mnoho různých možností jak trávit volný čas (zámek, aqua centrum, divadlo, kina, nákupní centra, zimní stadion, výletní loď, procházky a další). Na této stránce najdete podrobné informace včetně plánků atd., případně kdykolv zavolejte.

Na titulní stránce našeho webu (vlevo dole) najdete také výběr akcí, probíhajících v Pardubicích.

Pokud jste nenašli, co jste potřebovali,
zavolejte tel.č. 731 411 611
nebo napište na hotel@hotelmrazek.cz