LAST MOMENT - DENNĚ ČERSTVÉ CENY
zde >>>

Slevy všeho druhu


  Jak již bylo napsáno, naším cílem je Vaše spokojenost a ta se projeví především tak, že k nám přijedete znovu, třeba s celou rodinou, partou přátel nebo se svými kolegy, popř. u nás uspořádáte školení nebo třeba několikadenní svatební hostinu či narozeninovou party :-)) Všechno je možné a my jsme připraveni plnit Vám všechna Vaše přání. A abyste si byli jistí, že náš vděk myslíme opravdu vážně a že si Vaší přízně a věrnosti ceníme i doslova, připravili jsme pro Vás mnoho různých slev a zvýhodnění. A samozřejmě k tomu všemu platí, že jsme otevření jakékoliv individuální dohodě. Neváhejte si říct co byste rádi, my jsme tu pro Vás!!

Sleva pro stálé hosty
Bydleli jste u nás v posledních 12-ti měsících? V tom případě Vás považujeme za stálé hosty a jako takovým Vám náleží patřičná sleva. Nemusíte dělat nic jiného, než nám Váš poslední pobyt u nás připomenout (stačí jméno a datum) a automaticky Vám slevu zohledníme v ceně. A jakou slevu?
  - Vaše druhá návštěva Vás bude stát o 3% méně než je základní cena
  - každá další noc u nás bude však již levnější o 5%
  - další slevy jsou možné po individuální dohodě

Sleva pro vícedenní pobyty
Pokud se rozhodnete využít našich služeb na více, než 3 dny, jsme připraveni připravit pro Vás speciální podmínky, výrazně odlišné od základních cen. Stačí nás kontaktovat, popsat Vaše požadavky a my obratem připravíme cenu přímo Vám na míru. Dovolím si říci, že se téměř určitě dohodneme :-)

Sleva pro rodiny
Víme, že finanční zatížení rodiny prakticky kdekoliv, kde je potřeba sáhnout do peněženky, je veliké a proto se snažíme v tomto směru pomoci jak to jde. Speciálni rodinnou cenu najdete v základním ceníku (nahoře), popř. se neváhejte zeptat na možnost individuálních podmínek.

Sleva pro uzavřené skupiny
Také v tomto případě pro Vás stanovíme cenu individuálně v závoslosti na skutečném počtu ubytovaných osob. Ale jen pro představu, v případě naplnění základní kapacity (tzn. 13 osob) jsme Vám schopni nabídnout cenu 4.900,-Kč za celé patro, tj. necelých 380,-Kč/os. (v mimořádných termínech konání akcí, na Silvestra atd. - viz výše - je však i tato cena individuální). Více na základě dohody - neváhejte nás kontaktovat.

Další slevy...
Napadá Vás jiný důvod proč byste si právě Vy zasloužili z naší strany mimořádného zacházení a speciálních podmínek? Stačí říct a pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se Vám vyjít vstříct.