UBYTOVÁNÍ a SLUŽBY
POPIS a DŮLEŽITÉ INFORMACE


   HOTEL MRÁZEK se nachází v historické budově na Bělobranském náměstí (na rohu ulic Na Třísle a Sv. Anežky České), přímo v historickém centru Pardubic (mapa a kontakty). Podívejte se co všechno máte téměř na dosah, do pár stovek metrů od hotelu >>>.
 

Pročtěte předem

 

Vybavení pokojů 


Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. V každém z pokojů jsou masivní postele (šíře 90 cm) s kvalitní matrací (5 vrstev, kokosové jádro), které je možné buď spojit jako manželské nebo naopak oddělit jako samostatné. Dále je ve většině pokojů kromě standardního vybavení také TV použitelná i jako monitor k notebooku, psací stůl, připojení k internetu (WiFi - zdarma).

 

 

Vybavení hotelu


Hotel je koncipován tak, aby našim hostům vytvářel pocit domácké atmosféry a pohody.

Kromě pokojů je našim hostům k dispozici také velký obývací pokoj se sedačkami, křesly, stoly a židlemi. Této atypické rohové místnosti, decentně spojené s hlavní chodbou a dalšími společnými prostory, dominují staré trámové konstrukce a výhled na staroměstskou idylu Bělobranského náměstí, který oceníte obzvláště večer a vůbec nejvíce za zimních večerů. Tato část je mnohoúčelovým srdcem celého hotelu a věříme, že se stane místem mnoha zajímavých událostí, nezapomenutelných setkání a pozadím mnoha příjemných chvil.

V celém hotelu je volně dostupný internet prostřednictvím WiFi zdarma (další informace najdete v pokoji).Fotogalerie interiéru hotelu

Vše na dosah aneb co všechno najdete do 1 km od hotelu !!!

  • pár kroků od našeho hotelu je Pardubický zámek a krásné zámecké zahrady (doslova za rohem - mapa, foto, info)
  • stejných pár kroků od nás, také za rohem, je Perštýnské náměstí (mapa, foto)
  • ujdete 450 m po pobřeží řeky a jste úplně mimo město, v parku, ze kterého si můžete udělat krásnou procházku čistou přírodou po břehu Labe kam až se Vám zachce nebo se proběhnout na naprosto čistém vzduchu a v krásném prostředí (mapa)
  • na tenisové kurty to je od nás 250 m, to je na pantofle (mapa, kurty)
  • 800 m to od nás máte do Aqua centra včetně letní plovárny (mapa, Aqua centrum)
  • 400 m do Divadla (mapa, divadlo)
  • 400 m do multikina Cinestar (mapa, kino) a 950 m do multikina Cinema City a ráje nakupování Afi Palace (mapa, kinoAfi Palace)
  • udělejte si procházku pouhý 1 km po nábřeží a dojdete do přístavu, odkud můžete vyrazit na několikahodinový výlet parníkem až pod dominantu okolí pardubic, Kunětickou horu (více o lodi, mapa)
  • nebo se projděte 700 m a jste na zimním stadionu, kde si můžete zabruslit nebo se podívat na extraligový hokej (mapa, zimní stadion)

... a tak dále - to byla jen ukázka co všechno máte u nás skoro na dosah ruky. Ale stačí říct a poradíme Vám s dalšími aktivitami tak, abyste si dny v pardubicích užili do plnosyta :)