Ubytování v soukromí - oáza klidu v centru Pardubic  Jak již bylo napsáno v sekci Ubytování, naše oáza klidu uprostřed centra Pardubic poskytuje mimořádné podmínky pro skutečně domácké a nerušené ubytování, které lze považovat za opravdové ubytování v soukromí. Je to pravděpodobně jediné ubytovací zařízení tohoto druhu v Pardubicích a okolí. 

  Kouzlo ubytování v soukromí uzavřeného patra je v tom, že se zde spojují dispozice, úroveň a vybavení, nezbytné pro kvalitní rodinný hotel v historickém centru města spolu se skutečným pocitem soukromí, pocitem jako by Vám někdo půjčil na pár dní svůj obrovský a velmi nadstandardní, 6-ti pokojový byt s velikým obývacím pokojem a dlouhou chodbou s dalším prostorem pro klidné posezení. A to podle nás znamená ubytování v soukromí.

  Ubytování v soukromí v Pardubicích, tedy pronájem celého patra jen pro sebe je sice vhodné především pro větší skupiny, pro uzavřenou společnost 10-13 osob (kdy je samozřejmě takový způsob pronájmu finančně nejefektivnější), ale to neznamená, že je nutné vždy celé patro obsadit. Jak již bylo na těchto stránkách mnohokrát napsáno, u nás vše odvisí od individuální dohody a aktuální situace. To znamená, že je klidně možné pronajmout si celé patro bez toho, abyste museli přijet v takovém počtu. Vše se dá dohodnout a stačí se jen zeptat a pak záleží jen na současné naplněnosti, na termínu, popř. dalších souvisejících službách a také v neposlední řadě na tom, jestli jste našimi stálými hosty (a připomínám, že za stálé hosty považujeme už ty, kteří se k nám vrátili podruhé).

  A hlavně - u nás je jak ubytování, tak další služby včetně nápojů a dalšího občerstvení za ceny, přijatelné pro každého.

  Zkrátka - u nás je možné téměř vše. A pokud plánujete např. malou svatbu, oslavu, malé školení nebo seminář nebo jen prostě chcete vyrazit s přáteli někam "ven"... nebo pokud jste jen zvědaví o čem se to tu píše, neváhejte a zavolejte na tel.číslo 731 411 611 a zastavte se třeba jen na kávu, podívat se na opravdové Ubytování v soukromí a nasát mimořádnou atmosféru našeho rodinného hotelu.


                                                         Upřímně se těšíme na Vaši návštěvu :)


 

Ubytování v soukromí - průvodce hotelem