Napište nám jak se Vám u nás líbilo... ale i co byste rádi zlepšili.
Jsme otevření a chceme se stále zlepšovat, abyste se i příště v našem rodinném hotelu cítili jako doma. Díky za Vaše příspěvky :-)

Stovky autentických hodnocení a komentářů našich hostů najdete také na naší stránce na ubytovacím serveru Booking .com >>>

KNIHA HOSTŮ

Datum: 07.04.2017

Vložil: Daniela

Titulek: Přátelská atmosféra a pohádkové prostředí

Moc příjemná atmosféra po všech stránkách;přátelský přístup,pohádkové pokoje a kouzelné náměstíčko ,hned vedle´.To,že ještě i květinářství a Ideon,kam jsem šla na koncík Marty Kubišové,byly do 5-10 minut chůze,jsem brala jako ,kouzlo navíc´.Moc děkuji;mějte se :)

Datum: 03.04.2017

Vložil: Libor

Titulek: Včerejší ubytování

Dobrý den absolutně něj ubytování za poslední dobu krasne a čisté prostředí pěkný interiér a služby absolutní spokojenost

Datum: 20.03.2017

Vložil: Ladislav a Radka.

Titulek: Velká spokojenost

O hotelu Mrázek musíme hovořit pouze v superlativech.Poloha hotelu vynikající,pokoj čistý a voňavý,zdravé spaní na kvalitních matracích.Snídaně skvělé,parkování před hotelem.Klid a pohoda.Především,ale patří velká pochvala personálu v čele s panem Martinem Langrem!!! Vysoce profesionální,přátelský a nadstandartní přístup,se kterým se v dnešní době člověk setká jen velmi zřídka.Děkujeme a zase se rádi vrátíme!

Datum: 06.02.2017

Vložil: JARDA

Titulek: ...NA POHODU :-)

... NENÍ CO DODAT !
OPRAVDU DOMÁCKÉ PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ, ČISTO V POKOJÍCH, SKVĚLÁ PARDUBICKÁ LOKALITA.
PO DLOUHÉ DOBĚ HOTEL S DOBRÝMI MATRACEMI, TAKŽE SPÁNEK DO RŮŽOVA. JO A PERSONÁL OPRAVDU "NA POHODU:-)" HOTEL JSME NEMUSELI BEZPODMÍNEČNĚ VYKLIDIT DO 10H, ODJÍŽDĚLI JSME AŽ V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH A PAN MAJITEL S TÍM NEMĚL SEBEMENŠÍ PROBLÉM. JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍKY!
OKOLÍ KRÁSNÉ KOUSÍČEK NA ZÁMEK, KDE JSME MĚLI ŠTĚSTÍ NA VÝSTAVU ČESKÝCH KORUNOVAČNÍCH KLENOTŮ, TAKŽE VŠEM "MRÁZKA" VŘELE DOPORUČUJI.

Datum: 11.02.2017

Vložil: Martin Langr

Titulek: Re: ...NA POHODU :-)

Moc díky za krásné hodnocení. To je nad všechny odměny. Zahřálo mne to. Kdykoliv jsme tu pro Vás a jak víte, jako doma :-) Mějte se krásně. Martin

Datum: 02.02.2017

Vložil: Katka V.

Titulek: maximální spokojenost

Velice příjemné ubytování po všech stránkách. Výborně umístěný hotel (klid, přitom v centru města), krásný interiér, teplo v pokojích, živé květiny, ale především velká ochota a vstřícnost personálu. Děkuji moc za poskytnuté služby, je to opravdu velmi příjemná vzpomínka.

Datum: 29.11.2016

Vložil: Taneční klub Black and White Hodonín

Titulek: Bezchybné

Pardubice jsme navštívili kvůli účasti na soutěži Pardubická Ryengle. Vedení hotelu bylo velmi vstřícné, velkorysé a profesionální. Domluva na jedničku a hotel na perfektní úrovni!! Příští rok se ubytujeme stoprocentně u Vás :) děkujeme !

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kniha hostů umístěna na stránky dne 28.5.2014.