Napište nám jak se Vám u nás líbilo... ale i co byste rádi zlepšili.
Jsme otevření a chceme se stále zlepšovat, abyste se i příště v našem rodinném hotelu cítili jako doma. Díky za Vaše příspěvky :-)

Stovky autentických hodnocení a komentářů našich hostů najdete také na naší stránce na ubytovacím serveru Booking .com >>>

KNIHA HOSTŮ

Datum: 20.03.2017

Vložil: Ladislav a Radka.

Titulek: Velká spokojenost

O hotelu Mrázek musíme hovořit pouze v superlativech.Poloha hotelu vynikající,pokoj čistý a voňavý,zdravé spaní na kvalitních matracích.Snídaně skvělé,parkování před hotelem.Klid a pohoda.Především,ale patří velká pochvala personálu v čele s panem Martinem Langrem!!! Vysoce profesionální,přátelský a nadstandartní přístup,se kterým se v dnešní době člověk setká jen velmi zřídka.Děkujeme a zase se rádi vrátíme!

Datum: 06.02.2017

Vložil: JARDA

Titulek: ...NA POHODU :-)

... NENÍ CO DODAT !
OPRAVDU DOMÁCKÉ PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ, ČISTO V POKOJÍCH, SKVĚLÁ PARDUBICKÁ LOKALITA.
PO DLOUHÉ DOBĚ HOTEL S DOBRÝMI MATRACEMI, TAKŽE SPÁNEK DO RŮŽOVA. JO A PERSONÁL OPRAVDU "NA POHODU:-)" HOTEL JSME NEMUSELI BEZPODMÍNEČNĚ VYKLIDIT DO 10H, ODJÍŽDĚLI JSME AŽ V ODPOLEDNÍCH HODINÁCH A PAN MAJITEL S TÍM NEMĚL SEBEMENŠÍ PROBLÉM. JEŠTĚ JEDNOU MOC DÍKY!
OKOLÍ KRÁSNÉ KOUSÍČEK NA ZÁMEK, KDE JSME MĚLI ŠTĚSTÍ NA VÝSTAVU ČESKÝCH KORUNOVAČNÍCH KLENOTŮ, TAKŽE VŠEM "MRÁZKA" VŘELE DOPORUČUJI.

Datum: 11.02.2017

Vložil: Martin Langr

Titulek: Re: ...NA POHODU :-)

Moc díky za krásné hodnocení. To je nad všechny odměny. Zahřálo mne to. Kdykoliv jsme tu pro Vás a jak víte, jako doma :-) Mějte se krásně. Martin

Datum: 02.02.2017

Vložil: Katka V.

Titulek: maximální spokojenost

Velice příjemné ubytování po všech stránkách. Výborně umístěný hotel (klid, přitom v centru města), krásný interiér, teplo v pokojích, živé květiny, ale především velká ochota a vstřícnost personálu. Děkuji moc za poskytnuté služby, je to opravdu velmi příjemná vzpomínka.

Datum: 29.11.2016

Vložil: Taneční klub Black and White Hodonín

Titulek: Bezchybné

Pardubice jsme navštívili kvůli účasti na soutěži Pardubická Ryengle. Vedení hotelu bylo velmi vstřícné, velkorysé a profesionální. Domluva na jedničku a hotel na perfektní úrovni!! Příští rok se ubytujeme stoprocentně u Vás :) děkujeme !

Datum: 27.11.2016

Vložil: Katka

Titulek: Nádhera :)

Tak jsem s přítelem zavítala do Pardubic a nelitujeme přespání v tomhle krásném hotelu :-) Velice mile nás překvapila všude čistota, vůně, klid v hotelu i v okolí a krásný výhled ven :) Jen mne mrzela jedna věc, že v hotelu nebyla nikde cítit pohoda z Vánoc, přeci jen dnes začíná advent a v našem pokoji bylo prasklé okno a sprchový kout nebylo možné uzavřít. Jinak spokojenost :-) 27.11.16

Datum: 17.11.2016

Vložil: zdenka stankova

Titulek: už nikdy

ubytovanie celkom pekné ale netiekla nám teplá voda, raňajky tiež veľmi slabé . No najhorší bol prístup pána majiteľa a zamestnanca , boli veľmi neochotní, drzí a arogantní. Tiež pracujem v hotely ale taký prístup to som ešte nezažila.V hotely vtedy tiež bývali poľskí turisti boli drzí opití a dobíjali sa nám do izieb . To pánovi majiteľovi nevadilo ale to že my sme sa o 9 ráno na izbe rozprávali hlasno to bral ako rušenie nočného pokoja.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

Kniha hostů umístěna na stránky dne 28.5.2014.