Napište nám jak se Vám u nás líbilo... ale i co byste rádi zlepšili.
Jsme otevření a chceme se stále zlepšovat, abyste se i příště v našem rodinném hotelu cítili jako doma. Díky za Vaše příspěvky :-)

Stovky autentických hodnocení a komentářů našich hostů najdete také na naší stránce na ubytovacím serveru Booking .com >>>

KNIHA HOSTŮ

Datum: 06.07.2017

Vložil: Martina Kloučková

Titulek: Doporučujeme !!!

Moc děkujeme za pěkné ubytování, příjemnou atmosféru, jednání. Byli jsme spokojeni. Doporučujeme, a v když zase pojedeme do Pardubic, víme, kam se obrátit.

Datum: 01.06.2017

Vložil: Tamara Sekerová

Titulek: Poděkování

Děkuji za velkou ochotu a vstřícnost při zajištění ubytování v době konání kongresu v dubnu, milé jednání a pěkné prostředí.
Příští rok ráda váš hotel opět navštívím.

Datum: 17.05.2017

Vložil: Markéta Strížová

Titulek: Poděkování

Dobrý den, touto cestou bych velmi ráda poděkovala za příjemný a pohodový pobyt v Hotelu Mrázek. Pokoje útulné a především vstřícný majitel. Byla jsem velmi spokojená a pokud budu opět v Pardubicích, ráda se k Vám vrátím :-) Tento hotel DOPORUČUJI !!! ☺☺☺

Datum: 16.05.2017

Vložil: Kačka Benešová

Titulek: Skvělý pobyt

Krásné prostředí a velmi milý pan majitel! Byli jsme moc spokojeni !!

Datum: 15.05.2017

Vložil: Jarka

Titulek: spokojenost

Pro nás to bylo narychlo sehnané ubytování a jen na velmi krátkou dobu,přesto jsme byli spokojeni.Komunikace,čistota a pohodlí. Pokud příště zavítáme do Pardubic,určitě využijeme.

Datum: 02.05.2017

Vložil: Miluše Růžičková

Titulek: spolužáci

Za celou partičku spolužáků děkuji za hezké ubytování s báječným, vstřícným přístupem. Byli jsem moc spokojeni. Vřele doporučuji. Nejlepší ubytování v historickém centru Pardubic ! Jako doma....

Datum: 19.04.2017

Vložil: Kristýna Krysová

Titulek: Hodnocení a dík

Moc děkujeme za úžasný pobyt při doprovodu syna na přijímačky.I s miminkem jsme se cítili jako doma.Největší radost mám z toho,že existují lidé,kteří ještě chtějí něco dělat pro ostatní.Děláte to perfektně.Určitě se vrátíme.Díky.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Kniha hostů umístěna na stránky dne 28.5.2014.